Poznaj pracowników Konstal – AndrzejOBYWATELKI, OBYWATELE!


Z racji tematycznej sesji zdjęciowej, w której wzięło udział kilku naszych pracowników, przenosimy się dziś mentalnie do roku 1975. Trybuna ludu, pralka Frania, prodiż i kanka na mleko – tutaj jesteśmy. ?


Superbohater As jest niczym Miś Koralgol przy następnym bohaterze naszej sagi o konstalowych pracownikach. ??‍♂️
Mowa tutaj o towarzyszu Andrzeju Zmora. Andrzeju na miarę naszych możliwości.


Andrzej Konstal Iława Hurtownia Stali
Komunikat wydajemy w uporządkowanej formie od myślników, bo literaci do pióra, studenci do nauki! A pasta do butów.


1. Mężczyzna pracujący – żadnej pracy się nie boi. Andrzej w naszym zakładzie piastuje stanowisko Dyrektora Technicznego, a jego ścieżka kariery w firmie rozpoczęła się od stanowiska kierowcy. I tutaj wypadając z konwencji i mówiąc zupełnie serio, jest to odpowiedni człowiek na idealnym dla niego stanowisku. Mówiąc, że jest wizytówką zakładu nie pomylimy się ani o włos. Zawsze elegancka, konstalowa twarz z niezwykle skrupulatnym podejściem do zarządzania aktywami firmowymi.
Chwała ludziom dobrej roboty.


2. Dzisiejszy bohater jest potomkiem podłężanów z dawnego województwa siedleckiego. Śmiało nazwać go możemy miłośnikiem klasyki w najczystszej formie: woda, słód, chmiel i lekkie bąbelki, bo jak powszechnie wiadomo – bimber przyczyną ślepoty. Nie wypiera się nowoczesnych technologii i to z nich czerpie wiedzę o świecie i otaczającej nas rzeczywistości. Pozytywnych dreszczy przysparzają mu współczesne brzmienia dojrzałych artystów, często klasyki w nowych aranżacjach.


3. Andrzej to towarzysz, którego ciężko wyprowadzić z równowagi. Cieszy się zdrową dawką poczucia humoru, do momentu gdy nie wyprowadzi go z równowagi brak punktualności, odpowiedzialności i zaangażowania.


4. Dbaj o zdrowie. Tęp muchy. A Andrzej znalazł na to inny sposób.
Od młodzieńczych lat był miłośnikiem aktywności fizycznej, a dokładnie – piłki nożnej. Do dziś jest czynnym graczem. Pytany o teleturniej jaki mógłby poprowadzić odpowiedział stanowczo: program sportowy (obstawiamy, że jako zawodnik mógłby stanowić zbyt duże zagrożenie dla Bońka czy Lato). W wolnych chwilach ogląda stare mecze piłkarskie i kieruje konstalową drużyną piłkarską.


5. Od niedawna fan pływania motorówką oraz gór w ciepłe dni. Marzy o tym, aby ludzie na świecie się szanowali, służba zdrowia zajęła się pomaganiem, a każdy pracownik wyrył sobie w głowie hasło “porządek”. Gdyby mógł zostać ziemniakiem, chciałby zostać tym w mundurku.
Nemezis nieporządku, zmora bałaganiarzy.
?‍⚽️⛰??⛵️