Poznaj pracowników Konstal - Dorota - Konstal

Poznaj pracowników Konstal – Dorota

Witamy Was w 1 odcinku z serii „Poznaj pracowników Konstalu”. ?‍♀️?‍♂️
Na pierwszy ogień wysyłamy żywą legendę Konstalu, Dorotę Kurek!
Stanowisko: kasa i fakturowanie. ??
Dorota Konstal Iława Hurtownia Stali
Odpowiedzialna też za rozjaśnianie swoim uśmiechem działu obsługi klienta detalicznego. ?
Aby nadać tonu temu krótkiemu opisowi, włączamy na głośnikach ulubiony utwór naszej dzisiejszej bohaterki – Katy Perry „Firework” ?(https://www.youtube.com/watch?v=QGJuMBdaqIw )
Dorota o pracy w finansach i księgowości marzyła od dziecka. Jest kochającą mamą, obecność dzieci w jej życiu ukierunkowała jej uczucia w stronę rodzinnego ciepła, lecz mimo rodzicielskich obowiązków jest naszym nieugiętym filarem i skrupulatnym specjalistą finansowym.
Netto? Brutto? Dorota nigdy nie myli tych dwóch pojęć.
O Dorocie prywatnie możemy powiedzieć, że twardo stąpa po ziemi. Informacje o świecie selekcjonuje z nieskończonych zasobów Internetu. Jest zwolenniczką zdrowego stylu życia. Doskonale pamięta o tym, że ciało ludzkie składa się w ok 70% z wody, co czyni ją jej ulubionym napojem. Gdy zazdrość, egoizm i fałsz za bardzo panoszą się w społeczeństwie, Dorota nie gardzi kieliszkiem różowego wina na zbicie poziomu kortyzolu.
W wolnej chwili najchętniej ładuje baterie kumulując witaminę D, leżąc w piasku, słuchając szumu fal, chrupiąc coś o wyraźnym, konkretnym smaku.
Zdecydowanie jest naszą superbohaterką finansów.
Jedyna wada: lubi pizzę z ananasem, jednak to zostawiamy bez komentarza.
?‍?‍???⛱??