Poznaj pracowników Konstal – MonikaGotowi na 2 odcinek z serii “Poznaj pracowników Konstalu”? ?‍♀️?‍♂️


Dziś chcielibyśmy opowiedzieć Wam trochę o Monice Sądowskiej, kierowniczce działu handlu. ?


Monika Konstal Iława Hurtownia StaliAby pozostać wiernym prawu serii, włączamy na głośnikach ulubiony kawałek Moniki – Sanah – “Królowa dram”
https://www.youtube.com/watch?v=dldxQCRSG4U


Monika, w ¼ garwolinianka to ambitna, pewna siebie i harda przedstawicielka żeńskiej części firmy Konstal. Organizuje dobre ceny, tworzy najlepsze oferty. O Monice zawodowo powiemy, że to prawdziwy TOP sprzedawców regionu, a prywatnie? Prywatnie mamy kilka smaczków i akcept od autorki do ich ujawnienia.


Monika od dziecka marzyła o pracy z ludźmi. Jest świadoma swojego charakteru, choć czasem mięknie po kieliszku porządnego prosecco. Sport? Jasne, ale tylko jego najbardziej pierwotna forma, uprawiana z ukochaną osobą ❤️.


Zasady których się trzyma to punktualność, uczciwość i pracowitość. U ludzi denerwują ją dokładne odwrotności tych cech oraz niepotrzebny small talk. I tutaj osoby wierzące w astrologię powiedzą “typowy wodnik” i miałyby rację, bo Monika to zodiakalny wodnik.


Kocha gotować, ale nie potrzebuje otoczek święto podobnych, aby to robić. Szczerą miłością darzy Magdę Gessler oraz swojego męża, o którym do dziś nie wiadomo czy stracił włosy (po roku małżeństwa) przez kuchnię żony czy jej mocny charakter.


Kochająca mistrzyni bigosu, dobrego smaku i nienagannego wyglądu. Nie lubi kotów i olewania tematów, ale czy można ją za to winić?


Rozumie suchary z Familiady, jest miłośniczką słońca i piaszczystych plaż. Gdy znajduje czas na swoje guilty pleasure staje przy desce … do prasowania, podobno jest to jej ulubiona chwila przyjemności.


Joo, to by było na tyle (regionalizmy wieczne żywe, przyjaciele Moniki coś o tym wiedzą).


??♒??‍??