Poznaj pracowników Konstal - Monika - Konstal

Poznaj pracowników Konstal – Monika

Gotowi na 2 odcinek z serii “Poznaj pracowników Konstalu”? ?‍♀️?‍♂️
Dziś chcielibyśmy opowiedzieć Wam trochę o Monice Sądowskiej, kierowniczce działu handlu. ?
Monika Konstal Iława Hurtownia Stali
Aby pozostać wiernym prawu serii, włączamy na głośnikach ulubiony kawałek Moniki – Sanah – “Królowa dram”
Monika, w ¼ garwolinianka to ambitna, pewna siebie i harda przedstawicielka żeńskiej części firmy Konstal. Organizuje dobre ceny, tworzy najlepsze oferty. O Monice zawodowo powiemy, że to prawdziwy TOP sprzedawców regionu, a prywatnie? Prywatnie mamy kilka smaczków i akcept od autorki do ich ujawnienia.
Monika od dziecka marzyła o pracy z ludźmi. Jest świadoma swojego charakteru, choć czasem mięknie po kieliszku porządnego prosecco. Sport? Jasne, ale tylko jego najbardziej pierwotna forma, uprawiana z ukochaną osobą ❤️.
Zasady których się trzyma to punktualność, uczciwość i pracowitość. U ludzi denerwują ją dokładne odwrotności tych cech oraz niepotrzebny small talk. I tutaj osoby wierzące w astrologię powiedzą “typowy wodnik” i miałyby rację, bo Monika to zodiakalny wodnik.
Kocha gotować, ale nie potrzebuje otoczek święto podobnych, aby to robić. Szczerą miłością darzy Magdę Gessler oraz swojego męża, o którym do dziś nie wiadomo czy stracił włosy (po roku małżeństwa) przez kuchnię żony czy jej mocny charakter.
Kochająca mistrzyni bigosu, dobrego smaku i nienagannego wyglądu. Nie lubi kotów i olewania tematów, ale czy można ją za to winić?
Rozumie suchary z Familiady, jest miłośniczką słońca i piaszczystych plaż. Gdy znajduje czas na swoje guilty pleasure staje przy desce … do prasowania, podobno jest to jej ulubiona chwila przyjemności.
Joo, to by było na tyle (regionalizmy wieczne żywe, przyjaciele Moniki coś o tym wiedzą).
??♒??‍??