Poznaj pracowników Konstal – Radosław


Czwartek, punkt 11:30, przychodzimy do Was z serią “Poznaj pracowników Konstalu”. ?‍♀️?‍♂️
Czując już delikatny powiew wiosny na plecach, startujemy z opowieścią próbując i w Was trochę słońca przy przyjemnej lekturze obudzić. ?


Radosław Kamrowski – stanowisko: Handlowiec, to na nim skupiamy dziś 100% uwagi.


Radosław - Hurtownia Stali Konstal Iława
Standardowo na głośnikach polecamy odpalić utwór sugerowany przez Radka jako ten, który zabrzmiałaby podczas jego wejścia gdyby był sławnym sportowcem. Klasyka nasi drodzy czytelnicy: Survivor – Eye Of The Tiger (https://www.youtube.com/watch?v=btPJPFnesV4).


Przybliżenie Wam postaci Radka chcielibyśmy rozpocząć historią o jego korzeniach. [Spoiler alert] To jest taka opowieść, która sprawia, że myślisz “Kiedyś to były czasy…”. Cytujemy: “Jak dobrze pamiętam mój dziadek pochodzi z Szafarni. Dziadek był ekstra, zabierał mnie do lasu po pokrzywy dla świń, zawsze dobrze pamiętałem te wyjazdy, bo tyłek mnie bolał od jazdy na ramię. W szajerku zawsze kitrał orzechy laskowe i mnie częstował. Pracował w cegielni, przeprowadzili się tu od razu po wojnie. Dziadek miał mnóstwo odznaczeń za jakieś przodownictwa pracy i odbudowę Iławy, ale w sumie nikt poza rodziną o tym nie pamiętał”.
Mając takich przodków trudno nie pozostać lokalnym patriotą. Radek jako swoje ulubione miejsce na ziemi wymienia zatokę Wigłągi na Jezioraku i każdy kto ją widział zdecydowanie z tym zdaniem powinien się zgodzić.


Nasz dzisiejszy bohater to zapalony żeglarz, podobno kiedyś w dawnych czasach również zagorzały “kibic”. Od dziecka kochał sport i marzył o tym, aby zostać piłkarzem. Nie unikał lekcji WF-u, ba, grał we wszystko, piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, nadrabiając niedociągnięcia olbrzymią wolą walki.
Dziś biega. Jako biegacz, który ma w swojej karierze półmaraton, maraton, 3 biegi o Kryształową Perłę Jeziora Narie oraz 71km dookoła Jezioraka – czuje się spełniony.


Radek zdecydowanie nie jest fanem mainstreamu, chociaż czasami potrafi wkręcić się w TikToka i do tego guilty pleasure się przyznaje. Nie przepada za wokalistami o zbyt piskliwym głosie. Wiedzę o świecie czerpię z Internetu, a serial, który zrobił na nim ostatnio największe wrażenie to “Królowa” z Andrzejem Sewerynem w roli głównej.


Cechy, których nie akceptuje u innych to kłamliwość, brak punktualności i niesłowność. Jego pierwsza praca jako pomocnik murarza trwała 3 dni. Czy zdarzyły mu się wtopy wyglądowe? Tylko jeśli wtopą można nazwać fryzurę a’la czeski piłkarz, ale niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nie dał ponieść się modzie.


Jest przekonany, że wygrałby w Milionerach i Jednym z Dziesięciu. Ludzie z bliskiego otoczenia czasem zwracają się do niego per Chuck Norris. Zaskoczeni? Niepotrzebnie. Jedyne co odróżnia Radka od Chucka to to, że Chuck Norris potrafi polizać się w czoło.


Lubi gofry, jeśli musiałby leżeć na plaży to pojechałby w góry. Jako kucharz przygotowywałby najlepszą pikantną pizzę wiejską i placki po zbójnicku. Z ziemniaków wybiera kebab.


?⛵️⚓️⚽️????