Stalowe podsumowanie kwietnia

Kwiecień był bardzo absorbującym miesiącem dla stali. Podobnie zresztą jak cały pierwszy kwartał. Sytuacja na rynku materiałów budowlanych, trwająca pandemia i wyjście z pandemii Covid-19, galopująca inflacja konsumencka, problemy w sektorze kredytowym, oraz sytuacja u naszych wschodnich sąsiadów. Szczególnie wojna na Ukrainie przyczyniła się do mocnego ograniczenia dostaw. Ukraina była/jest jednym z głównych zaopatrzeniowców Europy.

W tym czasie zabezpieczyliśmy magazyny dla naszych klientów z blachami, profilami stalowymi i innymi wyrobami hutniczymi. Zadbaliśmy o to, aby nie zabrakło produktów, tak aby zachować łańcuch dostaw. Ta kluczowa decyzja pozwoliła przetrwać największy, kryzys na rynku stali.

Aktualna sytuacja jest już lepsza. Widzimy, jak wygląda zapotrzebowanie na rynku, wynikiem tego jest prowadzenie akcję promocyjno-informacyjną. Aktualnie posiadamy 4000 ton stali. Głównie jest to profil zamknięty stalowy w różnym przekroju.

Konstal hurtownia stali kształtowniki zimnogięte otwarte blachy pręty zamknięte gorącowalcowane maty siatki rury

Nowa hala usługowa, w której będziemy prowadzić usługi gięcia, cięcia na wymiar przecinarkami precyzyjnymi, wycinania plazmą, produkcję zbrojeń oraz otworowania jest prawie gotowa. Ostatni element z zewnątrz, czyli automatyczny świetlik trafił już na miejsce. Po zamontowaniu suwnicy uzyskała funkcjonalność transportu materiałów wewnątrz. W ostatnim czasie przyjechała plazma, która w niedługim czasie zostanie złożona.

 „Starą” hale przeznaczymy w 100% jako powierzchnię magazynowo-rozładunkową.


Konstal hurtownia stali pręt żebrowany zbrojeniowy zbrojarski


„Stale na czas. Czas na stal.”

Zapraszamy
pn-pt 7-16
ul. Stalowa 9
89 648 67 14
biuro@konstalilawa.pl
https://konstalilawa.pl/oferty/