Stalowe podsumowanie października - Konstal

Stalowe podsumowanie października

W tak pięknych okolicznościach przyrody, jakie dostajemy od matki natury tej jesieni, przychodzimy do Was ze stalowym podsumowaniem miesiąca.

Nie mamy zbyt dobrych wieści, ale wszystko, czego jesteśmy teraz świadkami, było do przewidzenia i zdecydowanie przyznajemy, że zaskoczeni nie jesteśmy.

Hurtownia stali Konstal blachy pręty profile własny transport ciężarowy podsumowanie październik

Od maja produkcja stali na świecie i w Unii Europejskiej spada i jest to fakt, o którym kilkakrotnie informowaliśmy Was.

Październik i jesień w ogóle jest tradycyjnie okresem uzupełniania magazynów. Uzasadnione są obawy, że większa aktywność zakupowa dystrybutorów i przetwórców trafi na mniejszą podaż ze strony hut.

Analizując prognozy Worldsteel konsumpcja stali najmocniej spadnie w Unii Europejskiej. Zaraz za Unią klasyfikują się Chiny. Na plus wychodzą Stany Zjednoczone oraz najszybciej rozwijające się rynki państw ASEAN (Filipiny, Indonezja, Malezja, Singapur iTajlandia).

Skąd takie wyniki?

Europejskie zrzeszenie producentów — EUROFER – wyjaśnia to zjawisko bardzo słabymi wynikami w sektorze AGD oraz motoryzacji.

Hurtownia stali Konstal blachy pręty profile własny transport ciężarowy podsumowanie październik

A co w Konstalu? Z prawdziwą mocą i werwą, z której nas znacie weszliśmy w Stalowe Centrum Usługowe. Wachlarz usług naszej firmy powiększył się znacząco. Gdybyście potrzebowali szczegółów, to wszystko czeka na Was tutaj: https://konstalilawa.pl/stalowe-centrum-uslugowe/