o firmie Konstal

Siatka zbrojeniowa, siatka do wylewek od wielu lat cieszy się dużą popularnością. Jej głównym zadaniem jest zapewnienie optymalnego przenoszenia obciążeń. Dobrze wykonane zbrojenia posadzek zabezpieczą też podłogi przed destrukcyjnym działaniem naprężeń. Siatka zbrojeniowa do wylewek rozprasza naprężenia, a co za tym idzie, zwiększa żywotność całej posadzki.

Siatka ogrodzeniowa to jeden z najczęściej wybieranych systemów ogrodzeniowych. Nie bez powodu – jest to bowiem stosunkowo tanie rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku ogradzania prywatnych posesji, jak i oddzielania terenu obiektów użytku publicznego, takich jak boiska czy place zabaw. Niewątpliwą zaletą siatek ogrodzeniowych jest również bardzo łatwy montaż, niewymagający specjalistycznych urządzeń czy pomocy profesjonalnej ekipy.

Maty i siatki:

 • posadzkowe
siatka
materialy spawalnicze

Wszystkie tarcze do cięcia i szlifowania muszą posiadać odpowiednie oznaczenia określające typ, rodzaj, twardość oraz wymaganą prędkość obrotową.

W celach własnego bezpieczeństwa powinno znać się, jakie oznaczenia występują na tarczach oraz bezwzględnie się do nich stosować.

 • star line, vulcan: 125,180, 230, 300, 350, 400 o grubościach od 1 do 6,4.

Każda ściernica – począwszy od najpopularniejszych tarcz do cięcia i szlifowania metalu, skończywszy na specjalistycznych narzędziach ściernych ma swoje parametry od których zależy jej przeznaczenie oraz sposób pracy.

 • Ściernica 40, 60, 80, 160

Wiertła Irwin charakteryzują się przede wszystkim doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Są niemal tak samo wytrzymałe jak wiertła YG-1 czy wiertła Bosch, choć być może nie są tak rozpowszechnione. Wiertła Irwin dopasowujemy do rodzaju wykonywanych prac zgodnie z materiałem, z jakiego zostały wykonane.

 • wiertła irwin od 1,5 do 20mm

Materiały spawalnicze to szeroka kategoria produktów zawierająca wszelkiego rodzaju materiały używane do spawania. W kategorii tej znaleźć można materiały do spawania, które używane mogą być w zależności od materiału, który chcemy zespawać ale także biorąc pod uwagę temperaturę, którą powinien wytrzymywać wykonany przez nas spaw czy także odporność na korozję czy inne czynniki zewnętrzne.

 • elektrody
 • druty spawalnicze
materialy spawalnicze

  Hurtownia stali konstal - tło sekcji

  TON STALI
  W KONSTAL

  POZYCJI
  ASORTYMENTU

  AKTYWNYCH
  KLIENTÓW

  LAT
  DOŚWIADCZENIA

  95% materiału składujemy na wybudowanej w 2018 roku hali o powierzchni 2500 metrów kwadratowych.