o firmie Konstal
Hurtownia stali Konstal
Konstal z lotu ptaka

Stale rosnąca flota transportowa czyni nas najszybszym dostawcą stali.

Nigdy nie pozostawiamy naszych klientów z nierozwiązanym problemem.
Jesteśmy rodzinną firmą, która utożsamia się z odbiorcą, przez co naszym priorytetem i szczególnym wyróżnieniem jest zadowolenie klienta.

Transport

Szybkie realizowanie dostaw zawsze było najsilniejszą stroną Konstalu. Stale rozwijamy naszą flotę poszerzając ją o kolejne auta, specjalistyczne naczepy, nowoczesne systemy informatyczne. Otworzyło nam to drogę do poszerzenia zakresu usług o transport i spedycję. Realizujemy usługi przewozu towarów po całym kraju. Połączenie umiejętności kierowców z bystrością spedytora daje mieszankę tworząca istne paliwo rakietowe w zbiornikach naszych aut.

Nasza oferta to:

Oferujemy usługi transportowe wszystkich standardowych towarów. Posiadamy wszystkie niezbędne ubezpieczenia, uprawnienia i licencje. Pełen profesjonalizm. Tyle treści wystarczy, byśmy mogli podjąć współpracę w zakresie transportu. Wszystko napisane poniżej to lanie wody, które jest niezbędne do lepszego pozycjonowania naszej strony.

Świadczymy usługi transportowe pojazdami ciężarowymi na najwyższym poziomie. Zamawiając nasze usługi transportowe wybierasz pełen zakres usług związanych z załadunkiem i profesjonalnym zabezpieczeniem ładunku, aby nie przesuwał się i nie uległ uszkodzeniu.

Z nami masz pewność, że przewieziesz każdy ładunek – to gwarantuje nasz transport 24 tony.

żuraw
Hurtownia stali konstal - tło sekcji

TON STALI
W KONSTAL

POZYCJI
ASORTYMENTU

AKTYWNYCH
KLIENTÓW

LAT
DOŚWIADCZENIA

95% materiału składujemy na wybudowanej w 2018 roku hali o powierzchni 2500 metrów kwadratowych.