Spawanie

Wypalanie

Jantar to dawna nazwa bursztynu, a więc czegoś pięknego. I też piękne rzeczy potrafi wypalić/wyciąć nasza wypalarka plazmowa o takiej właśnie nazwie (model Jantar, marki Eckert).

Wycinamy w materiale od 3 do 30 mm grubości, choć też zdarzają się elementy o grubości zaledwie 2 mm. Maksymalny arkusz blachy jaki przyjmie nasz Jantar, to 2 x 6 metrów. Ze względu na wydłużenie prowadzenia poza stół, Jantar ma także możliwość wycinania w kształtownikach.

Oprócz zamówień w ilości hurtowej, podejmujemy się także realizacji indywidualnych zamówień. Kiedyś np. wycinaliśmy napis „Truskawka”. Można? Można!
Rysunki przyjmiemy w plikach dxf i dwg, ale też zrysujemy detal wycięty z kartonu.

Docinanie

Jedną z usług, które świadczymy, jest docinanie stali na pile taśmowej – kompleksów nie mamy, ale i tak pochwalimy się, że jest to jedna z największych pił tego typu w Iławie i okolicy.

Docinanie proste, a także pod kątem: 90, 60 i 45 stopni. Największy wymiar materiału okrągłego, jaki możemy przeciąć to 530 mm (średnicy, rzecz jasna), natomiast w przypadku materiału o przekroju prostokątnym maks wynosi nawet 700×335 mm.

Na naszej „taśmówce” tniemy na wymiar kątowniki, dwuteowniki, ceowniki, kształtowniki zamknięte o przekroju prostokątnym, kwadratowym, rury, pręty gładkie. Wszystko o maksymalnej długości 15 metrów.

Otworowanie

Hurtownia stali konstal - tło sekcji

TON STALI
W KONSTAL

POZYCJI
ASORTYMENTU

AKTYWNYCH
KLIENTÓW

LAT
DOŚWIADCZENIA

95% materiału składujemy na wybudowanej w 2018 roku hali o powierzchni 2500 metrów kwadratowych.