Wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnej i nie tylko lokalnej branży budowlanej, odważnie postawiliśmy na rozwój działu zbrojarskiego. Postanowiliśmy, aby standardowy materiał trafiający do nas w postaci pręta zbrojeniowego i walcówki (pręt w kręgach), który na ul. Stalowej 9 jest prostowany lub cięty i wyginany na lewo i prawo – dosłownie i fachowo, mógł trafiać do naszych Klientów przetworzony w postaci prefabrykatów.

W zbrojarni Konstalu wykonujemy figury, kosze, belki, strzemiona, siatki, a także inne elementy, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zbrojenie z Iławy znajduje zastosowanie w budownictwie wielorodzinnym i jednorodzinnym, oraz wszelkich inwestycjach wymagających zastosowania żelbetu, zarówno na budowach w okolicy, jak i na terenie całego kraju.

Stal, a tym samym pręty, to wdzięczny materiał, ale trzeba się z nim obchodzić w odpowiedni sposób. Zbrojenia w Konstalu wykonują maszyny automatyczne, półautomatyczne, ale najważniejsze zawsze jest doświadczenie i umiejętności naszych Pracowników, sprawdzonych fachowców dedykowanych do pełnej dyspozycji Klientów.

Hurtownia stali konstal - tło sekcji

TON STALI
W KONSTAL

POZYCJI
ASORTYMENTU

AKTYWNYCH
KLIENTÓW

LAT
DOŚWIADCZENIA

95% materiału składujemy na wybudowanej w 2018 roku hali o powierzchni 2500 metrów kwadratowych.