Orły, sokoły – to dla Was! Nowa inwestycja

Front naszej siedziby stanowi istniejący już od kilku lat biurowiec. Po drugiej stronie Konstalu, za halami zakładu, powstaje właśnie jego brat bliźniak. Trochę młodszy, ale jednak bliźniak. To nowa inwestycja.

Ergonomia – lubimy to! No dobra, przyznajemy się – określenie to polubiliśmy całkiem niedawno, bo też okazuje się, że w tym mądrym i ładnie brzmiącym słowie (a tylko takich używamy na co dzień w konstalowych rozmowach, nawet w poniedziałek rano…) zawiera się właśnie to, co wdrażaliśmy w przeszłości i wciąż chcemy wdrażać.

Inwestycja nowy budynek Konstal Iława hurtownia stali

Jak nam podpowiada matka Wikipedia, ergonomia to nauka traktująca o przystosowaniu otaczającego nas środowiska, maszyn, narzędzi itp., a także warunków pracy do możliwości anatomicznych i psychofizycznych (źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ergonomia). W życiu byśmy sami tego lepiej nie określili! To właśnie ergonomia była inspiracją naszego działania przy podejmowaniu decyzji o budowie nowego biurowca.

Dobro i bezpieczeństwo pracowników przede wszystkim. Takie wyznajemy zasady. Właśnie z myślą o nich wykonujemy tę inwestycję. Ich komfort pracy, swoboda, a zupełnie przy okazji, jako „produkt uboczny” – efektywność, są naszymi priorytetami. Zależy nam na tym, aby pracownicy mieli odpowiednią przestrzeń do pracy, dostosowaną do ich potrzeb. Właściwie nie do pracy, tylko bardziej do rozwijania skrzydeł! A że u nas same orły i sokoły, to też jest co rozwijać.

Inwestycja w celu rozwoju

Jak zapewne wiecie, front naszej siedziby stanowi istniejący już od kilku lat biurowiec. Po drugiej stronie Konstalu, za halami zakładu, powstaje właśnie jego brat bliźniak. Trochę młodszy, ale jednak bliźniak. Przeniesiemy do niego pomieszczenia socjalne pracowników, w tym m.in. szatnie. Te będą znajdować się na piętrze, natomiast parter zostanie zagospodarowany na biura działu produkcyjnego. Stworzymy tu również salę konferencyjną – lubimy dyskutować, wymieniać pomysły i zawodowe doświadczenia, więc takie pomieszczenie jest nam niezbędne.

Nieodłącznym elementem rozwoju jest inwestowanie w infrastrukturę, także w bazę lokalową. Mamy tego świadomość. W przyszłym roku pracownicy już będą mogli korzystać z nowego biurowca. Praca na budowie wre!

Bądź na bieżąco i sprawdzaj nasz – Fanpage – Konstal

Sprawdź nasze aktualności – Najnowsze wieści Konstal