Złaknieni wiedzy, jak weselni goście rosołu!

W ostatnich tygodniach nasi konstalowi bracia i siostry po raz kolejni poddani zostali intensywnemu procesowi nauki. Mamy jednak nadzieję, że szkolenia nie tylko przyniosą wymierne efekty w pracy, ale dla naszych pracowników były także fajnie spędzonym czasem.

Nauka to potęgi klucz. A z czego są klucze? Ze stali, rzecz jasna!

Dobra, suchary na bok, bo tu sprawa jest ważna i poważna. Co prawda po Konstalu nie chodzimy (już) z tabliczkami „Uczę się”, ale potęgę nauki doceniamy cały czas. Dlatego też tak chętnie organizujemy i bierzemy udział w szkoleniach.
Konstal szkolenie hurtownia stali w iławie

Jedno z ostatnich dotyczyło budowania relacji z klientem, ba! szkoliliśmy się nawet z tego, jak należy odpowiednio przygotować się do takiej wizyty. Wiadomo, jak idziemy w gości to gospodarza (Klienta) warto poznać już trochę wcześniej, trzeba mieć wiedzę o jego zainteresowaniach czy potrzebach. Właśnie tych niuansów uczyli się konstalowi pracownicy, a szkolenie przeprowadził fachura w tej dziedzinie – Joseph Wera.

Nie minął miesiąc, a nasza sala konferencyjna znowu zamieniła się w miejsce twórcze, rozwijające, przepełnione wiedzą (w sumie – zawsze takie jest…), a to za sprawą szkolenia dotyczącego zarządzania zintegrowanymi danymi dla średniego przedsiębiorstwa w ramach konkursu „Akademia Menadżera MMŚP – kompetencje w zakresie cyfryzacji”.
Już po przeczytaniu samego zagadnienia, którego dotyczyło to szkolenie, powoli zaczęły przepalać się styki w naszych głowach, ale daliśmy radę! Razem, w zespołach i indywidualnie, poszerzyliśmy zakres swojej wiedzy i kompetencji o tę dziedzinę.
Konstal szkolenie hurtownia stali w iławie

To oczywiście nie koniec nauki na Stalowej 9 – nowej wiedzy jesteśmy złaknieni, jak weselni goście rosołu!